Caférace: verschil tussen versies

Uit EurosWiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Tfenglish (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met 'De '''Caférace''' is een jaarlijks zeilevenement waarbij het doel is zo veel mogelijk cafés te bezoeken op Valkjes zonder ooit een motor te starten. Ooit werd dit evenement door Euros georganiseerd, maar na een paar jaar niet te zijn georganiseerd is het in 2023 overgenomen door Loefbijter. Vanaf dit moment waren er drie competities om in te winnen. Een klassement voor afstand afgelegd, de Fryske Mylen, een klassement voor het helpen en vermaak...'
 
Tfenglish (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 1: Regel 1:
De '''Caférace''' is een jaarlijks zeilevenement waarbij het doel is zo veel mogelijk cafés te bezoeken op [[Valk|Valkjes]] zonder ooit een motor te starten. Ooit werd dit evenement door Euros georganiseerd, maar na een paar jaar niet te zijn georganiseerd is het in 2023 overgenomen door [[Loefbijter]]. Vanaf dit moment waren er drie competities om in te winnen. Een klassement voor afstand afgelegd, de Fryske Mylen, een klassement voor het helpen en vermaak van de orga, de Crea Mylen, en natuurlijk het grootse onderdeel van de sponsor, de Sonnema Mylen, waarvoor punten te verkrijgen zijn door consumpties alcohol, met name natuurlijk Sonnema en de [[Nienke-ijsbeertje|Nienke-ijsbeertjes]].
De '''Caférace''' is een jaarlijks zeilevenement waarbij het doel is zo veel mogelijk cafés te bezoeken op [[Valk|Valkjes]] zonder ooit een motor te starten. Ooit werd dit evenement door Euros georganiseerd, maar na een paar jaar niet te zijn georganiseerd is het in 2023 overgenomen door [[Loefbijter]]. Vanaf dit moment waren er drie competities om in te winnen. Een klassement voor afstand afgelegd, de Fryske Mylen, een klassement voor het helpen en vermaak van de orga, de Crea Mylen, en natuurlijk het grootse onderdeel van de sponsor, de Sonnema Mylen, waarvoor punten te verkrijgen zijn door consumpties alcohol, met name natuurlijk Sonnema en de [[Nienke-ijsbeertje|Nienke-ijsbeertjes]]. De Loef-Caféraces zijn tot nu toe altijd gehouden op de [[Camping Heerenzijl]], omdat deze camping een groot veld heeft voor tenten en een groot aantal huurvalken kan aanbieden. Een belangrijk onderdeel van de caférace is dan ook het [[vastlopen]] van meerdere valkjes die proberen de hoek richting de Heerensyl brug af te snijden.


In de caféraces georganiseerd door Loefbijter is Euros natuurlijk goed vertegenwoordigd, in 2023 liepen we weg met de prijs voor het Sonnema-klassment, en in 2024 met de totaalprijs.
In de caféraces georganiseerd door Loefbijter is Euros natuurlijk goed vertegenwoordigd, in 2023 liepen we weg met de prijs voor het Sonnema-klassment, en in 2024 met de totaalprijs.


[[Categorie:evenement]]
[[Categorie:evenement]]

Huidige versie van 11 feb 2025 om 11:34

De Caférace is een jaarlijks zeilevenement waarbij het doel is zo veel mogelijk cafés te bezoeken op Valkjes zonder ooit een motor te starten. Ooit werd dit evenement door Euros georganiseerd, maar na een paar jaar niet te zijn georganiseerd is het in 2023 overgenomen door Loefbijter. Vanaf dit moment waren er drie competities om in te winnen. Een klassement voor afstand afgelegd, de Fryske Mylen, een klassement voor het helpen en vermaak van de orga, de Crea Mylen, en natuurlijk het grootse onderdeel van de sponsor, de Sonnema Mylen, waarvoor punten te verkrijgen zijn door consumpties alcohol, met name natuurlijk Sonnema en de Nienke-ijsbeertjes. De Loef-Caféraces zijn tot nu toe altijd gehouden op de Camping Heerenzijl, omdat deze camping een groot veld heeft voor tenten en een groot aantal huurvalken kan aanbieden. Een belangrijk onderdeel van de caférace is dan ook het vastlopen van meerdere valkjes die proberen de hoek richting de Heerensyl brug af te snijden.

In de caféraces georganiseerd door Loefbijter is Euros natuurlijk goed vertegenwoordigd, in 2023 liepen we weg met de prijs voor het Sonnema-klassment, en in 2024 met de totaalprijs.